Drzwi Przesuwne

 

Drzwi typu Barn Doors

 

Podstawowym produktem oferowanym przez nas są klasyczne drzwi Barn Doors. Na poniższej grafice przedstawiamy podstawowe wzory wykończenia drzwi. Skrzydła produkowane są przede wszystkim z drewna sosnowego i świerkowego, bardzo podatnego na postarzanie i pięknie wybarwiającego się za pomocą wszelkiego typu bejc,ale również z dębu i gatunków egzotycznych. Wszystko zależy od specyfikacji Klienta. Każde nasze drzwi  wykonywane są z niezwykłą dbałością o szczegóły. Naszym celem jest absolutna satysfakcja Klienta.
Poniższa grafika stanowi jedynie przykład, produkujemy wszelkiego typu drzwi zgodnie z życzeniem zamawiającego. Współpracujemy z renomowanymi stolarniami z długoletnią tradycją. 

DRZWI BARNDOORS TYP1 / TYP2:

DRZWI BARNDOORS TYP3 / TYP4:

Drzwi typu LOFT

Drugą grupą są drzwi typu LOFT, są to nowoczesne formy pozwalające nadać wnętrzu niezwykły charakter. W tym przypadku do produkcji używane są:stal, szkło, płyta meblowa, łupek kamienny, lakierowana płyta mdf, sklejka, płyta OSB, drewno naturalne z odzysku.

Współpracujemy również z grafikami którzy są w stanie przygotować jedyne w swoim rodzaju graffiti umieszczone na drzwiach.

Poniżej kilka przykładów drzwi typu LOFT, jednak w tym przypadku jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Klienta.

Materiały:

DRZWI LOFT TYP A / TYP B:

Drzwi typu FRAME

Drzwi typu FRAME składają się ze stalowej ramy ze zintegrowanym system bazującym na wieszakach SIMPLE oraz wypełnienia szklanego. Stosujemy szkło lacobel, szkło z nadrukowaną grafiką jak również lustra, całość wzmacniamy (podklejamy) białą płytą meblową lub sklejką. Poniżej kilka przykładów drzwi typu FRAME, możemy je wykonać ze szprosami poprzecznymi, ukośnymi lub dowolnym wzorem. Całość tworzy niepowtarzalne połączenie a charakteru nadaje dodatkowo system przesuwny naszej produkcji.

Pobierz szablon zapytania dla drzwi FRAME
 

Drzwi typu FRAME+

 

Drzwi typu FRAME+ składają się ze stalowej ramy wykonanej z profila kwadratowego ze zintegrowanym system bazującym na wieszakach SIMPLE oraz wypełnienia szklanego. Podobnie jak w przypadku drzwi Frame tutaj również stosujemy szkło lacobel, szkło hartowane, jak również inne wypełnienia zgodnie ze przedstawioną przez Klienta specyfikacją. Drzwi FRAME+ są rozwinięciem koncepcji Frame, zapewniają przede wszystkim wyższą sztywność konstrukcji jak również lepsze wrażenia wizualne.
Kilka z dostępnych opcji wykonania drzwi poniżej. Na życzenie Klienta możemy wykonać inny układ szprosów.

Pobierz szablon zapytania dla drzwi FRAME+
 

Pochwyty

 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy gotowe rozwiązania pochwytów. Oczywiście nie ograniczamy się do poniższych opcji i wykonujemy dowolne pochwyty zgodnie ze specyfikacją przedstawioną przez kontrahenta.

FRAMEFRAME+

 

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy dwa rozwiązania w zakresie drzwi przesuwnych w ramie stalowej. Podstawowa opcja, czyli Frame wykonane są na bazie kątownika z maskownicą stalową mocowaną z tyłu. Ten typ drzwi jest stosowany głównie go garderób, schowków, piwnic itp.
Frame+ jest bardziej zaawansowanym rozwiązaniem, wykonanym z profila kwadratowego z dodatkową ramką wewnętrzną. Taka budowa zapewnia większą sztywność oraz lepsze wrażenia wizualne. Drzwi wyglądają tak samo z obu stron, przez co wspaniale prezentują się w salonach, kuchniach, biurach oraz wszelkich reprezentacyjnych pomieszczeniach.

 

Pobierz cennik drzwi i systemów
 

SZYBKI KONTAKT

 

Sprawy techniczne, projekty, ustalenia, wyceny

E-mail: sales@zagdan.com

Biuro Obsługi Klienta

E-mail: info@zagdan.com
lub za pomocą formularza obok.

Właścicielem marki jest firma ZDS